فونت دست نویس

ساخت وبلاگ
چکیده : سلام خدمت تمام دوستان عزیز امروز در این مقاله سعی داریم 5 فونت دست نویس فارسی برتر ، در... با عنوان : فونت دست نویس بخوانید :

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

امروز در این مقاله سعی داریم 5 فونت دست نویس فارسی برتر ، در سال 97 را معرفی و مقایسه کنیم.

یکی از مزیت های بزرگی که فونت دست نویس فارسی دارد این است که حس صمیمانه ای به مخاطب منتقل میکند از این رو برای اهداف تبلیغاتی بسیار مناسب است.

کابرد فونت دست نویس را میتوان در شبکه های اجتماعی مشاهده نمود زیرا مردم در این شبکه ها هیچ علاقه ای به مشاهده تبلیغات ندارند و فقط به دنبال مطالب سرگرم کننده هستند پس برای تبلیغات در این شبکه ها ما به یک تمایز نیاز داریم .

تمایزی که تبلیغات ما را متفاوت با دیگر تبلیغات نشان دهد و این تمایز میتواند استفاده از فونت های دست نویس باشد چرا که این فونت ها میتواند حالت صمیمانه ای به مخاطب منتقل کند چرا که دارای حس انسانی بیشتری است.

یکی دیگر از کاربرد های فونت دست نویس در بخش های چکیده مطلب و سوتیتر است که میتواند پیام را به خوبی منتقل کند .

ما در اینجا قصد داریم فقط فونت های دست نویس را با یکدیگر مقایسه کنیم و سراغ فونت های فارسی دیگر در مطالب بعدی خواهیم رفت.

در این مطلب فونت ها بر اساس زیبایی، قیمت، میزان بازدید، محبوبیت در شبکه های اجتماعی و موارد تخصصی دیگر تا حدی که امکان بررسی آنها وجود داشته باشد مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر اساس رتبه ای که بدست آورده اند منتشر شده اند.

https://parvazgraphic.com/font-dastnevis/

هوش برترفونت دست نویس,...
ما را در سایت هوش برتر دنبال می کنید

نویسنده : طنین بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397 ساعت: 17:01